Hemsida 2

Organisation

Ordförande:
Mikael Antonsson

072-454 33 82
mikael@ikbaltichov.se
Sekreterare:Ulrika Ekelund070-874 01 00ulrika@ikbaltichov.se
KassörLasse Magnusson
073-333 03 83
lasse@ikbaltichov.se
Ledamot:Maria Emneborg-Sjörén070-790 30 96
maria@ikbaltichov.se
Ledamot:Emma Andersson070-361 02 17emma@ikbaltichov.se
Ledamot:
Anders Sjögren

anders@interkakel.com
Ledamot:
Emma Hallberg

emmahallbergg@gmail.com








Övriga Funktioner
KansliKansli076- 811 48 42
info@ikbaltichov.se
Madeleine Magnusson

madeleine@ikbaltichov.se
Susanne Filliol
susanne@ikbaltichov.se
GDPR ansvarigMagnus Forsman
magnus.forsman@skandia.se
Material, Kläder
Susanne Filliol
076- 811 48 42
susanne@ikbaltichov.se
CaféKontakt Kansliet

info@ikbaltichov.se
Klubbchef
Tf Sportchef Dam

Peter Kjellberg


070-648 42 48
peter.kjellberg123@gmail.com
Sportchef HerrKenneth Granholm
070-571 50 45

kenneth@nordicinsurance.se
Ungdomsansvarig:Emma Andersson070-361 02 17emma@ikbaltichov.se
Utbildning, bidrag:Linda Abrahamsson070-861 46 17lindaabrahamsson1974@hotmail.com
Handbollsskolan kille
Handbollsskolan tjej
Martin Thyr
Annika Krig

martin.thyr@kungalvstra.se,
annika_krig@hotmail.com
VärdegrundsansvarigEmma Andersson070-361 02 17emma@ikbaltichov.se
Resursgruppen:Bert Eliasson076-204 34 86
Carin Bengtsson073-045 10 09

Md 140610 stiftelsen dunross
Md idrottsrabatten baltichov sponsorskylt 2000x1000mm
Md lerums energi
Md tuvebygg
Md 7a5b9110 c5c1 42f9 965b 432494e7bbcf
Md kladkallaren
Md 700e14e6 1cd8 42f4 b1bf 8efe1461d847
Md 4051e96c db25 4c93 bf20 a7f06b02e29b
Md pizzeraferrari
Md vb logo
Md ullmax logo
Miramar
Md onepartnergroup
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub